Úvod
Úvod
Profil firmy
Profil firmy
EZS, EPS
EZS, EPS
PTV, SKV
PTV, SKV
PCO
PCO
Ukázka
Ukázka

OSTATNÍ

 

OZVUČOVACÍ SYSTÉMY

Pro ozvučení přednáškových sálů, penziónů, veřejných místností nabízíme systémy firmy PASO a PHILIPS. Ze sortimentu těchto firem lze sestavit libovolný systém až po profesionální nasazení při reprodukci hudby či mluveného slova. Zvláště výhodná se jeví kombinace ozvučovacího systému v penziónech s pob. tel. ústřednou při vyhledávání volaného účastníka. V případě zájmu lze dodat i vyvolávací systém používaný nejčastěji ve zdravotnictví. Pro peněžní ústavy rozšiřujeme nabídku o systémy řízení přístupu k překážkám, systémy jednotného času, popř. kurzovní tabule.

 

POBOČKOVÉ TEL. ÚSTŘEDNY

Z hlediska nabídky pobočkových tel. ústředen lze vybrat ze sortimentu firem SIEMENS, PANASONIC, GRUNDIG a ALPHATEL ;T. Jedná se o nejnižší kombinace 1 na 4, až po plně digitální ústředny s možností modulového rozšiřování až do několika stovek pobočkových linek, vč. připojení rychlého datového kanálu ISDN. Samozřejmostí, počínaje PbTÚ 3 na 8, je možnost připojení tiskárny pro výpis prošlých hovorů, popř. počítačové zpracování vč. tarifikátoru.

 

DOMOVNÍ DOROZUMÍVACÍ SYSTÉMY

Při dodávce dorozumívacích systémů používáme především komponenty firem BITRON a SELTI. Koncepce těchto firem mění zásadním způsobem kritéria pro instalaci inteligentních domácích telefonů. Systém lze libovolně rozšiřovat a konfigurovat tak, aby nejlépe vyhověl požadavkům zákazníka. Vlastnosti jako 5-ti vodičový rozvod, 2 vodičový rozvod - při náhradě stávajícího systému, interkom, vypínání venk. stanic, zobrazování času, zabezpečovací minisystém,
automatický otevírač dveří atd., dovolují vytvoření sestavy podle Vašich představ. Pro náročnější zákazníky nabízíme videosystém i s barevným obrazem.

 

STRUKTUROVANÁ KABELÁŽ

Pro dodávky strukturované kabeláže používáme především produkty firem SOLARIX, KEline, MODTAP (OKUS), 3Com. Strukturovaná kabeláž je univerzální integrovaný systém kabelových rozvodů s otevřenou architekturou. Umožňuje přenos všech druhů slaboproudých signálů (telefonní, poč. síť, obraz, klimatizace, regulační systémy apod.) pomocí souboru rozvodných prvků, kabelů a propojovacích šňůr nezávisle na výrobci připojovaného zařízení. Jednoduchým způsobem lze propojit v rozvodném poli požadovaný zdroj signálu (pobočku tel. ústředny, výstup PC atd.) s příslušným informačním výstupem - účastnickou zásuvkou a tím realizovat operativní změny komunikace v objektu. V případě potřeby v kombinaci s optickými kabely a ostatními prvky systému umožňuje přenášet signál rychlostí až 155 Mbit/s. Tyto schopnosti předurčují nasazení těchto systémů i pro připravované velmi rychlé počítačové sítě (FAST ETHERNET). Během úprav v propojení systému není nutno vypínat zdroje signálů (server, telef. ústřednu,...) ani provádět programové úpravy. Změnu je schopen provést zaškolený pracovník uživatele pouhým přepojením propoj. kabelů v rozvodném poli (bez spec. nářadí). Ekonomická návratnost nákladů na pořízení strukturované kabeláže je úměrná počtu požadovaných změn v konfiguraci rozvodů a činí cca 3-5 let. Při dnešním stále rostoucím trendu okamžitých a častých změn vč. schopnosti rychlého zotavení provozu podniku (ušlý zisk) může být návratnost i kratší.

 

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE

1. Konstrukční zárubeň pro zazdění nebo maskovací rám pro instalaci na stávající zárubeň
2. Po celém obvodu dveří je upevněno kvalitní těsnění
3. Dveře jsou uvnitř vybaveny zvukově a tepelně izolačním materálem
4. Ve dveřích je zabudován bezpečnostní rozvorový zámek značky MUL-T-LOCK, který zajišťuje uzamčení 7 závor ve všech čtyřech stranách jedním otočením klíče
5. Zámek je ovládán bezpečnostní cylindrickou vložkou, která je chráněna proti napadení
6. Tvrzené  konce závor průměru 12,6 mm
7. Zárubeň opatřena seřizovacími panty (závěsy)
8. Širokoúhlé kukátko s výhledem 190°
9. Povrchová úprava: fólie HORNSCHUCH, nátěr, koženka, textil
10. Chráněné závěsy dveří

KELCOM International

Daliborova 42, 709 00 Ostrava, Czech Republic
Tel: (+420) 596 611 887, NONSTOP HOTLINE 596 639 829-30, 602 240 491
Fax: (+420) 596 611 887, E-mail:
info@kelcomov.cz